Micro whey er et rent myseprotein isolat , det skiller seg fra myseprotein konsentrater ved å ha et noe høyere proteininnhold samtidig som andelen karbohydrater og fett er noe lavere.
Pulveret egner seg godt om du ønsker å øke proteininntaket for å støtte en raskere restitusjon ved treningstidspunktet eller til øvrige tider iløpet av døgnet slik som frokost , lunsj eller om du ønsker å øke proteinandelen i øvrige måltider.
Ingredienser: myseproteinisolat ,emulgator (soyalecitin) aroma (kakao i sjokosmak) ,naturlig farge, søtstoff (sucralose og acesulfame K), amylase,cellulase,laktase,lipase,proetase,probiotika inneholder en fenylalaninkilde
Innhold 100gram (3 måleskje 30gram) 358kalorier Protein 86gram (26g) Karbohydrater 0,7gram (0,2g) Fett 0,9gram (0,3g)
Blandingsforslag: Fyll en shakerflaske med 2-3 desiliter vann,melk ,juice eller annen ønsket veske pr 3 måleskje med pulver , rist shakeren i ca 5-10sekunder og la den stå ca 30sekunder så aromaer og søtning får løst seg opp i vesken , den er da klar til å drikkes.
Dette produktet er et næringskonsentrat. Dette produktet skal ikke erstatte et variert kosthold. Allergiinformasjon: produktet inneholder melkekomponenter , lecitin (soyalecitin) |
 |
|