Velkommen kjære gjest! Ønsker du å logge inn? Eller er du ny kunde?
I KURV: Ingen produkter er handlet
 
 




 
For henne
 | neste > 

Lelo Ina


Ina er en smart liten rabbitvibrator som både treffer g-punktet og klitoris på en og samme tid, vibratoren har også en sterk motor som virkelig får det til å bruse pirrende i underlivet.

Oppladbar vibrator
Ina leveres av Lelo og er en av de få oppladbare rabbitvibratorene som finnes på markedet idag. Ferdig oppladet kan vibratoren gi deg opptil 4 timer ren nytelse! Den har også 90 dager stand by sånn at du ikke trenger å lade den for hver gang man skal bruke den. Lader og en flott oppbevaringspose følger med i pakken.

Sexy design
Ina er en rabbitvibrator med et sexy design, men den gjør mye mer enn bare å være lekker. Motoren er kraftig men likevel stillegående. Velg mellom vanlige vibrasjoner og deilige pulserende rytmer.

Det som gjør en vibrator som Ina til en luksuriøs vibrator er den glatte og fløyelsaktige overflaten som gjør at vibratoren glir deilig mot huden. Med en dråpe glidemiddel blir det deilige enda mer pirrende...

Viktig informasjon
Lelos produkter kommer med tastelås slik at batteriet skal holde maksimalt, og leketøyet ditt kan bli med deg på reise. For å starte Lelo må du enten sette produktet til lading før første gangs bruk (anbefales), eller deaktivere tastelåsen ved å trykke ned pluss og minusknappene samtidig. Hold knappene inne til de begynner å lyse, da kan du slippe opp og nyte ditt nye sexleketøy.

Aktiver tastelås ved å gjøre det samme til lyset slukker. Anbefales å gjøres etter hver gang, slik at batteriet holder på energien lengre.

Rengjøring
Ina vibrator er enkel å rengjøre. Skyll den fløyelsmyke delen i lunkent vann med en mild intimsåpe, men vær påpasselig slik at det ikke kommer vann ved tastene eller ved åpningen til ladingen. Tørk den med et tørt og lofritt håndkle. Bruk et renseprodukt uten sprit eller aceton til slutt.

Med i pakken følger det med en oppbevaringspose i silkeglatt sateng.

NOK 1.199,-  
Delbetaling 42,- / mnd
 
 Nyhetsbrev  
 
 Din konto  
       
SISTE ARTIKLER

 

Er grønn te ekstrakt farlig?
X-life uttaler seg i VG om saken

Beta Alanine for styrke og utholdenhet
Nytt produkt i det norske markedet.

Frenzy Fat Loss
Dokumentert fettforbrenning?

Omega 3 har positive effekter
Vitenskapskomiteen for Mattrygghet bekrefter

SISTE NYHETER

 

Vibram Fivefingers leveringsklare!
Sko designet for naturlig forfotløping

Gasp og Better Bodies treningsklær
X-life er Premium Dealer

Ledige stillinger hos X-life
Lagermedarbeider og Servicemedarbeider

X-life inngått avtale med Anticimex
Matsikkerhet i fokus

KUNDESENTER

 

Hente ordren selv?
For kunder i Drammen & omegn

Frakt og levering
Rask levering hele året

Betalingsmetoder i nettbutikken
Kortbetaling eller faktura

Retur og bytte
Enkelt og greit

Status og info

 

Status leveringstid
Alltid oppdatert leveringstid

Status nettbutikk
Alt fungerer som normalt

Vanlige spørsmål
Før og etter bestilling

Hvordan handle i nettbutikken
Slik handler du - trinn for trinn

Abboner via RSS | Logg på | Personvern | Betingelser | Kontakt oss Besøk vårt nettsamfunn på Facebook